GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Yıldız Tilbe


Yıldız Tilbe en sevilen şarkılarıyla 27 Kasım akşamı Jolly Joker Bursa sahnesinde sevenleriyle buluşuyor! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Cengiz Kurtoğlu


Cengiz Kurtoğlu sevilen şarkılarıyla 26 Kasım akşamı Jolly Joker Bursa sahnesinde sizlerle! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Batuhan Mutlugil


Batuhan Mutlugil 25 Kasım akşamı Jolly Joker Bursa sahnesinde! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Koray Avcı


Koray Avcı 20 Kasım akşamı Jolly Joker Bursa sahnesinde sevenleriyle buluşuyor! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Oğuzhan Koç


Oğuzhan Koç sevilen canlı performansıyla 19 Kasım akşamı Jolly Joker Bursa'da sizlerle! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Yüzyüzeyken Konuşuruz


Yüzyüzeyken Konuşuruz 17 Kasım akşamı Jolly Joker Bursa sahnesinde sizlerle! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Yıldız Tilbe


Jolly Joker Bursa sahnesi 13 Kasım akşamı kıpır kıpır olacak! Enerjisine bayıldığımız Yıldız Tilbe şarkılarını sizler için söyleyecek! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Melek Mosso


Melek Mosso 6 Kasım akşamı Jolly Joker Bursa sahnesinde sevenleriyle buluşuyor! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Cem Adrian


Canlı performansının etkisi uzun süre üzerimizden gitmeyen Cem Adrian, 5 Kasım akşamı Jolly Joker Bursa sahnesinde! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!